Lāzera gravēšana un griešana

Svētkiem, reklāmai un interjeram!


Gravēšanas veids izmantojot lāzera staru. Pateicoties lāzera gaismas staram, tiek veiktas izmaiņas materiāla reljefā, izskatā un formā, kā rezultātā tiek panākts vēlamais efekts. Ar vissmalkākajām līnijām tiek veidots zīmējums, vai griešanas gadījumā - forma.  • Kādus materiālus var gravēt?
Iespējams gravēt uz tādiem materiāliem kā koks, organiskais stikls, ādas, kartona, gumijas, akmens, plastikāta, metāla un citiem!
  • Lāzergravēšanas dimensijas:

Virsmas laukums 90cm x 130cm; materiāla biezums (griešanai) 1mm - 8mm; gravēšanai ievietojamā materiāla lielums 90 cm x 130 cm, augstumā līdz 45 cm.


- Mums sagādā prieku nodarboties ar to, kas patīk ne tikai mums pašiem, bet arī mūsu klientiem.

- Mūsu mērķis ir radīt dizainiski skaistus, funkcionālus produktus, kas apvieno sevī jaunākās tendences visā pasaulē, gan smeļot iedvesmu tepat, no Latvijas dabas!

- Esam priecīgi izstrādāt unikālus produktu dizainus, kā arī personalizēt jau esošus produktus!

- Kvalitāte, atbildības sajūta un precizitāte ir mūsu vizītkarte! Pievēršam uzmanību pat vissīkākajām niansēm. Ar mīlestību radītie produkti ir kvalitatīvi un patīkami ne tikai vizuāli, bet arī patīkami pieskārieniem.

- Nodrošinām iekļaušanos noteiktajos termiņos dažāda apjoma pasūtījumiem, kas ir ļoti būtiski veidojot individuālos pasūtījumus uzņēmumiem.

-Esam orienēti uz pozitīvu un veiksmīgu komunikāciju, tādējādi pēc iespējas ātrāk, labāk realizējot mūsu klientu vēlmes.

-Vienmēr esam atvērti jaunām idejām un ierosinājumiem!


Esam gatavi Jaunajai, 2020. gada kāzu sezonai - enerģijas pilni un ideju bagāti! Pateicoties tam, ka mūs izvēlaties un uzticaties mums, varam realizēt Jūsu sapņus un padarīt Jūsu kāzu dienu vēl krāsaināku! Izstrādājam dizainu, pielāgojamies jebkurai kāzu tematikai!


Strādājam ar vislielāko atdevi un precizitāti. Esam atvērti ikvienai Jūsu vēlmei!


Paldies par uzticēšanos!