Galdniecības darbi


 

Kā darbojamies?

Atsaucoties uz tirgus pieprasījuma pēc individuāliem projektiem, veicam jebkādus ar galdniecību saistītus projektus un individuālus pasūtījumus. Rūpīgi uzklausām un ņemam vērā mūsu klientu vēlmes, vajadzības un ieceres, kā arī piedāvājam savas idejas un redzējumu. To apvienojot, veidojam skiču projektus, kas tiek saskaņoti ar klientu. Pēc tam, vienojoties par detaļām, tiek realizēts pasūtījums, kuru paši uzstādām un garantējam kvalitāti. Lai izstrādājumi būtu funkcionāli un veiksmīgi integrētos klienta dzīves vai darba vidē, izstrādes procesā mūsu darbinieki pastiprināti pievērš uzmanību katram izstrādājuma tehniskajam risinājumam, funkcionalitātei un kvalitātei. Visiem SIA "Lines up" izstrādājumiem 2 gadu garantija. 

 

Ko izgatavojam?

Piedāvajam izgatavot masīvkoka kāpnes, dizaina mēbeles, virtuves iekārtas, guļamistabas mēbeles, iebūvējamos skapjus, biroja mēbeles no masīvkoka, finiera, MDF, lamināta, u.c. plātņu materiāliem. Izgatavojam arī kvalitatīvus un izturīgus koka logus un durvis. Visus galdniecības izstrādājumus krāsojam dažādos toņos, beicējam un lakojam izmantojot visdažādākās noturības lakas, vai arī vadoties pēc klientu vēlmēm, eļļojam ar dabīgām un kvalitatīvām eļļām.

 

Kāds ir mūsu mērķis?

 Mūsu mērķis ir būt vērīgiem, sekot līdzi gan iekšzemes, gan ārvalstu tirgus pieprasījumam, spēt elastīgi reaģēt uz tirgus izmaiņām, kā arī radīt arvien jaunus un mūsdienīgus produktus. Cenšamies strādāt ar pilnu atdevi, precizitāti un augstu atbildības sajūtu. Pateicoties mūsu klientu un sadarbības partneru uzticībai, jūtamies novērtēti. Līdz ar to esam gatavi jauniem izaicinājumiem un projektiem!